Hudba pomáhá

Už se to blíží! Kde můžete večerní pořad sledovat?

Ačkoliv se někomu možná čekání na 14. ročník festivalu Hudba pomáhá zdálo nekonečné, pořadatelům přípravy utekly jako voda. Pokud se i vy těšíte na to, co jsme pro letošek vymysleli a jak jsme festival pojali v době, kdy pořádání větších akcí není tak úplně možné, nenechte si ujít náš volně dostupný večerní pořad, který startuje již v sobotu 19. prosince v 19 hodin.

Ve volně přístupném živém vysílání uvidíte naši Hudbí domácnost, kterou jsme si zřídili v krásném mlýně, jenž zdobí nedalekou obci Horky. Tam se kromě natáčecího štábu na jeden den přestěhují třeba naše maminky, které provoní všechny místnosti vůní vanilkových rohlíčků i dalších dobrot a nabídnou vám své recepty, podle nichž už roky vytvářejí to nejlepší cukroví.

Aby toho nebylo málo, dorazí i další zajímaví hosté v čele se skupinou Parkoviště pro velbloudy a smyčcovým triem. Těšit se můžete také na organizátory festivalu a některé z dříve podpořených rodin, přičemž jako speciální host se v našem večerním pořadu objeví oblíbený český herec Jaroslav Dušek. Celým živým přenosem pak budou provázet moderátoři Českého rozhlasu Pardubice.

Výtěžek benefičního pořadu bude následně věnován speciálním školám v Litomyšli, Poličce a Vysokém Mýtě. Pokud chcete přispět, můžete to udělat hned několika různými způsoby, jako je například zakoupení symbolické vstupenky na www.hudbapomaha.cz nebo zaslání libovolné částky na náš transparentní účet, jehož číslo najdete také přímo na webu našeho festivalu.

Další možností, jak speciální školy podpořit, je zakoupení některého z předmětů v našem novém eshopu. Tam kromě triček s logem festivalu a oblíbených srdcožek z minulých let najdete také speciální edici s motivem vanilkových rohlíčků, která nás celým letošním ročníkem provází. Vybírat můžete z krásných zástěr a barevných ponožek, v nabídce je ale i skvělé polosladké Chardonnay ze Sklepa u 2 vačic.

Ačkoliv náš večerní pořad proběhne již v sobotu 19. prosince, své příspěvky určené na podporu speciálních škol můžete posílat až do konce roku 2020. Jakou částku se nám podařilo vybrat, pak oznámíme začátkem příštího roku. A kde můžete večerní pořad naladit? Živý přenos se objeví třeba na našich facebookových stránkách nebo na Youtube kanálu Hudba pomáhá. Kromě toho ale bude pořad vysílat také Mall.tv.

Nemáte v sobotu 19. prosince čas, ale přesto o náš večerní pořad nechcete přijít? V tom případě nemusíte zoufat. Jakmile živý přenos skončí, záznam bude dostupný jak na facebookových stránkách festivalu Hudba pomáhá, tak i na našem Youtube kanálu. Aby toho nebylo málo, také Mall.tv nabídne večerní pořad k opakovanému zhlédnutí, takže se rozhodně nemusíte bát, že by vám letošní festivalový ročník unikl.