Hudba pomáhá

Paleťáci, Květy a Hudba pomáhá!

Stejně jako v loňském roce, i letos si pro naše organizátory připravila velké překvapení pardubická improvizační skupina Paleťáci. Její členové se totiž rozhodli uspořádat speciální benefiční improshow a věnovat celý výtěžek Míšovi Tereskovi z Chrudimi, kterému v rámci třináctého ročníku našeho festivalu pomáháme.

Improshow proběhne 21. prosince v pardubickém Divadle 29. Představení začíná v 19 hodin a podle účinkujících se návštěvníci opět mají na co těšit. „Paleťáci již tradičně spojují síly s muzikanty v rámci benefičního večera. Letos se můžete těšit na kapelu Květy. Frontmana Martina Kyšperského jste mohli před léty potkat i v kapele Mucha, nebo ho můžete znát ze seriálů Trpaslík či Světlu vstříc,“ řekl člen Paleťáků Tomáš Jireček.

Cena vstupenek v předprodeji (na události nebo na paleťáckém webu) je 160 korun, zatímco na místě budou lístky stát 200 korun. „Veškeré peníze ze vstupného pošleme na konto festivalu Hudba pomáhá a oni to připočtou k tomu, co vydělají jejich koncerty. Třináctiletému Míšovi Tereskovi, který trpí dětskou mozkovou obrnou, díky tomu rodiče zakoupí nový vozík a speciální vanu, kde se bude moct sám umýt. Tak neváhejte a přijďte se podívat na improshow, kde se Paleťáci potkají s Květy a na koncert, kde se Květy potkají s Paleťáky!“ dodal Tomáš Jireček.

Více informací najdete zde.