Hudba pomáhá

Merch Hudba pomáhá

Letošní merch a celý vizuál Hudby pomáhá jsme zabalili do vlny a norských vzorů. Na naše příznivce čekají v pomáhacím obchůdku nejen tradiční předměty s motivem Hudba pomáhá, které již z koncertů dobře znáte, jako jsou třeba srdcožky, víno, bloky nebo hrnečky, ale i spousta novinek. Naše limitovaná kolekce je navíc letos celá pletená.

Pro tento ročník jsme navázali spolupráci s holkami z pufy.cz, které nám upletly krásné pufy a košíky s koženými uchy i bez nich. Další pletenou novinkou jsou pak čepice a rukavice, které k zimnímu období zkrátka patří. Na těle i na duši pak zahřejí také naše oblíbené srdcožky, na které návštěvníci každoročně nedají dopustit. Ty se samozřejmě obléknou do našeho nového designu, stejně jako bílé víno Chardonnay z Moravy, které na našich koncertech nesmí chybět.

A kde si příznivci sousedské benefice mohou předměty s motivem Hudba pomáhá zakoupit? Těšit se na ně můžete na všech hudbích koncertech, a kdyby je někdo náhodou prošvihl, může ponožky sehnat také v litomyšlském obchůdku s dětskými oděvy u Evy Voříškové a v informačních centrech v Litomyšli, Poličce a Vysokém Mýtě. Tam budou k dostání od prvního hudbího koncertu, tedy od 26. 11. 2022 do konce roku.

Celou paletu předmětů s motivem Hudba pomáhá naleznete na našich webových stránkách hudbapomaha.cz/merch, kde objevíte i kontakt na naši Adélku, a to pro případ, že byste chtěli hudbopomáhací balíček zaslat domů.

Adéla Škrbová

adela.skrbova@upzs.cz