Hudba pomáhá

„Jsem moc ráda, že mám možnost pomoci dětem, které to potřebují“

Jedním z našich stálých a srdečných partnerů je paní Eva Voříšková, která vlastní malý obchod s oblečením a dětským zbožím v Litomyšli. O festivalu se dozvěděla díky organizátorům, mezi které patří také její dcera Eva. V současné době je nejenom naším sponzorem, ale patří také k našim dobrým přátelům a pravidelným návštěvníkům festivalu.

Jak náš festival každoročně podporujete?

Každoročně se snažím festival podpořit finanční částkou, která není vysoká, ale může pomoci tam, kde je potřeba. Také s radostí nabízím a prodávám známé „SRDCOŽKY“ v mém obchodě.

 

Proč podporujete právě festival Hudba pomáhá?

Tento festival podporuji s nadšením, protože jej tvoří lidé, které osobně znám. Některé z nich od dob, kdy byli ještě děti. Nyní pomáhají handicapovaným dětem, které nemají to štěstí být zdravé, ale mohou být šťastné, když se vše povede.

 

Co vám taková pomoc osobně přináší?

Pomáhat druhým mi přináší potěšení a jsem moc ráda, že mám možnost pomoci dětem, které to potřebují.

 

Co se Vám na našem festivalu líbí?

Líbí se mi hlavně nadšení, soudržnost, pracovitost a schopnosti lidí, kteří se podílejí na chodu festivalu. Výsledkem je vždy smysl jít dál. 

 

Co děláte v běžném životě?

V mém životě se starám o chod svého obchodu s oblečením a zbožím pro děti. Ve volném čase s potěšením vařím pro svoji rodinu a přátele. Ráda jezdím na výlety, plavu, lyžuji a jezdím na kole.

 

Navštěvujete všechny koncerty a doprovodné akce festivalu?

Většinou ano. Nikdy si nenechám ujít vánoční benefiční koncert v kostele sv. Petra a Pavla v Morašicích, protože vždy přináší něco nového a má neopakovatelnou atmosféru.

 

Co byste festivalu popřála do budoucna?

Moc bych si přála, aby festival dále fungoval a rozvíjel se. Také aby měl mnoho příznivců a nadšených organizátorů.

 

Je něco, co byste ráda vzkázala letošní rodině?

Rodině Hermanových ze srdce přeji sílu k uzdravení jejich syna Davídka a vybrání dostatečné částky na rehabilitaci v Klimkovicích a další terapie.

 

Případně něco, co byste chtěla vzkázat organizátorům?

Organizátorům přeji mnoho zdaru. Ať jsou stále plni energie, podporují se navzájem, doplňují se a dál tvoří velké věci s nadšením a láskou. Také mnoho návštěvníků a vysoký výtěžek pro handicapované děti, který pokryje náklady na jejich uzdravení.