Hudba pomáhá

Pomáhací obchůdek

V letošním roce jsme se nechali inspirovat dětstvím, a proto jsme merch i celý vizuál naší sousedské benefice zabalili do budislavských a horeckých lesů, kde jsme jako malí trávili celé prázdniny. Na naše příznivce tedy v pomáhacím obchůdku čekají tradiční předměty s motivem Hudba pomáhá, které již z koncertů dobře znáte, jako jsou třeba pomožky, bloky, batohy nebo hrnečky, ale samozřejmě i každoroční limitovaná kolekce, která je letos celá posetá stromy.

Co byste si tedy letos rozhodně neměli nechat ujít? Během tohoto ročníku budeme mít uši v teple díky úžasné značce Kejvi. Zakladatelka značky Verča Kafková nám totiž ušila zimní čelenky přímo na míru. Nebudou vás ale studit ani nohy, protože si je můžete obléct do našich tradičních pomožek s novým designem, zatímco na těle a na duchu vás zahřeje bílé víno Sylvánské zelené, které na koncertech nesmí chybět. A co by to byl les bez dřeva? Další novinkou jsou proto kuchyňská prkénka, podtácky nebo třeba ozdoby na stromeček. To vše si navíc můžete odnést v nové plátěné stromečkové tašce.

Jednotlivé předměty s motivem sousedské benefice Hudba pomáhá si můžete zakoupit na všech hudbích koncertech. Kdyby je někdo náhodou prošvihl, může pomožky sehnat v litomyšlském obchůdku s dětskými oděvy u Evy Voříškové nebo v informačních centrech v Litomyšli, Poličce a Vysokém Mýtě. Tam budou k dostání od prvního hudbího koncertu, tedy od 25. listopadu 2023, až do konce roku.

V případě, že byste chtěli hudbopomáhací balíček poslat domů, kontaktujte naši Adélku, která s vámi vyřeší vaši objednávku.

Adéla Škrbová

739 299 255