Hudba pomáhá

Hudba pro Nikolku – 2010

V pátek 19. Listopadu 2010 se v Chocni uskutečnil čtvrtý ročník benefičního festivalu Hudba pomáhá – Hudba pro Nikolku.

Pořadatelem tohoto hudebně charitativního podniku bylo občanské sdružení NO PASIVO, spolu s Junáky z Chocně, kapelou Dědovy blechy a  desítkou dalších dobrovolníků z Chocně a Vysokého Mýta. Vzniknout mohl za přispění Města Chocně a Iveco Vysoké Mýto a.s.

Letošní ročník nabídl skvělou muziku, od talentovaných výjimečných MAKO!MAKO, přes pardubické punkery VOLANT, famózní představitele zvuků a rytmů lidu Čanki brněnské ČANKIŠOU až po luxusní záležitost v podobě VYPSANÉ FIXY.

Díky návštěvníkům, díky organizátorům a díky Nadaci Divoké Husy se podařilo výtěžek festivalu zdvojnásobit, takže v současné době máme k dispozici neuvěřitelných 100.000 Kč, což je částka, v kterou opravdu takřka nikdo nevěřil.

Půvabná Nikolka Molnárová ze Slatiny, které byl tento krásný večer věnován a která si ho skvěle užila v doprovodu svojí rodiny, tak obdrží jak relaxační vak, tak i polohovací postel, celkově v hodnotě 50.000 Kč.

A protože peněz bylo letos opravdu dost, rozhodli jsme se, že druhými 50.000 Kč podpoříme podobným způsobem ještě jednoho človíčka. Volba padla na devítiletého Ondru Husáka z Chocně a po dohodě s rodiči dostane Ondra autosedačku pro děti se speciálními potřebami, která je otočná a bude mu zajišťovat komfortnější přepravu autem do školy, k lékaři, ale i na výlety se svojí rodinou.

Letošní ročník byl výjimečný. Děkujeme všem, kteří se na tomto ročníku podíleli, všem organizátorům, bezpočtu dobrovolníků, Městu Choceň za podporu, ženám v IC Choceň, paní Kobrové z Pelin, účinkujícím a samozřejmě všem lidem, kteří se přišli bavit a přispěli na dobrou věc.

Podařila se dobrá věc a my děkujeme všem, kteří pomáhali s námi a nebyli pasivní!

Za NO PASIVO o. s., Vojtěch Sedláček, Štěpánka Valková, Gabriela Chalupníková