Hudba pomáhá

„Líbí se mi, když někdo pomáhá s dobrým srdcem, aniž by za to něco žádal zpátky“

Jedním z dlouhodobých a srdečných partnerů benefice Hudba pomáhá je Salón Jára z Poličky. Už roky se starají o vzhled našich vystupujících, a i oni jsou tedy nedílnou součástí našeho týmu. Rozhovor nám poskytla majitelka salónu Jaroslava Vraspírová a také její snacha a kolegyně Daniela Vraspírová.
Jaké je vaše zaměstnání a jak běžně v průběhu benefice pomáháte?

Danča: Já se starám o make-up účinkujících na pódiu. Jsem vizážistka.

Jára: Jsem kadeřnice a majitelka Salónu Jára už více než 30 let. Během koncertů se starám o vlasový styling účinkujících.

Jak jste se dozvěděly o benefici Hudba pomáhá? Jak dlouho už s námi spolupracujete?

Danča: K Hudbě pomáhá mě přivedla moje tchyně a kadeřnice Jaruška Vraspírová. Tuším, že pomáhám asi 6 let.

Jára: Mě přivedla kamarádka Dáda Koupilová, která zpívala jako host na koncertě Hudba pomáhá asi před 10 lety a já jsem ji tam česala. Od této doby spolupracuji s tímto úžasným týmem lidí a stalo se to mou srdeční záležitostí.

Co se vám na festivalu Hudba pomáhá líbí?

Danča: Líbí se mi, když někdo pomáhá s dobrým srdcem, aniž by za to něco žádal zpátky, a to Hudba pomáhá dělá. Hodně to souzní i s mým podnikáním. Společnost Mary Kay, jejíž přípravky a hodnoty šířím dál mezi ženy, je založena na zlatém pravidle: „Dávej víc, než ber.”

 

Jára: Líbí se mi celá myšlenka této akce. Hlavně to, že se výtěžek z koncertů předává přímo konkrétní rodině. Mám ale ráda i atmosféru koncertů, protože je vidět, jak tím všichni zúčastnění žijí a vydávají ze sebe maximum.

Co byste vzkázaly návštěvníkům festivalu?

Danča: Ať si najdou čas v jeden adventní sobotní večer, pozvou svou rodinu a vychutnají si koncert Hudby pomáhá. Jako partner týmu mám to privilegium být na každém koncertě a pokaždé je to příjemný zážitek. 

Jára: Návštěvníkům bych vzkázala, ať si adventní koncert užijí a krásnou atmosféru přenesou do svých domovů.

Je něco, co byste vzkázaly našemu týmu?

Danča: Všechny vás obdivuji za to, co děláte a co už jste udělali pro ty, kteří to potřebují.

Jára: Držte se! Jste úžasní a pokračujte ve své vizi.