Náš tým

VOJTA SEDLÁČEK

ředitel festivalu, produkce


Vedoucí M-klubu (Vysoké Mýto)

“Festival jsem si tak nějak vymyslel a za podpory přátel zrealizoval. Je to pro mě ta nejsmysluplnější věc, kterou v životě můžu dělat. Nejvíc mě baví to, že se pro myšlenku Hudba pomáhá nadchlo už tolik lidí.”
> Příběh VOJTY<

KAREL TELECKÝ

produkce, kapela, komunikace


Projektový management, komunikace

“Hudba pomáhá je skupina lidí, která dokáže energii ze svého přátelství napnout k pomoci lidem, na které společnost zapomíná, a strhnout k tomu stovky dalších lidí. Je motivací sama o sobě. Moci přátelstvím viditelně měnit svoje okolí je nádherný pocit.”
> Příběh KARLA <

LUCKA KUBEŠOVÁ

produkce


Vedoucí recepce, účetní

“Baví mě hlavně náš kolektiv a taky ten dobrý pocit, že můžeme pomoci někomu, kdo to potřebuje. Do budoucna bych festivalu Hudba pomáhá přála především spokojené návštěvníky všech koncertů a doprovodných akcí a šťastné tváře rodin a dětí, které podporujeme.”

ILČA HOLOMKOVÁ

print, press, social


Studentka českého jazyka, občanské výchovy, sociální patologie a prevence

“Hudba pomáhá je ukázkou toho, jak kolektiv může hýbat "světem" okolo sebe. Každý, kdo chce přiložit ruce, tady najde své místo a činnost, která ho baví a naplňuje. Je vlastně jedno, jestli píšeme článek, stojíme na pódiu či u vstupenek nebo od lidí vybíráme kabáty. ”

GABČA ŠPINAROVÁ

produkce, social, dekorace


Studentka speciální pedagogiky a hudební výchovy, asistentka pedagoga

“Baví mě, že mám okolo sebe tolik skvělých lidí, kteří mají dobré a vstřícné srdce a chtějí dobrovolně a upřímně pomáhat ostatním. Zároveň je super, že můžeme okolí informovat o problematice osob se speciálními potřebami.”

LUKÁŠ RENZA

technika, kapela


elektrikář v “karose”

“Baví mě celý kolektiv lidí, který se na festivalu podílí. Každému bych přál být po koncertě na pódiu, kdy celé publikum vstává a tleská tomu, co se vlastně celému týmu podařilo udělat. Ta energie, která tam v tu chvíli je, je pro mě jako hnací motor pro další práci.”

VERČA JOKEŠOVÁ

kapela - zpěv


Mateřská dovolená

“Jsem ráda, že jsem součástí projektu Hudba pomáhá, protože vím, že to má smysl. Uvědomuji si, že ne všichni mají takové štěstí být zdraví. A tak proč někomu nepomoct vlastně jen tím, že otevíráte pusu a zpíváte? Přála bych festivalu, aby byl stále velkolepější, ale zároveň zůstal tak ,,rodinný” a skromný, jako je teď.”

MARŤA PŮLKRÁBKOVÁ

kapela - klavír


Magistra farmacie

“Pomoc konkrétnímu člověku, super lidi v týmu, vytváření pěkné hudby a zážitků pro všechny návštěvníky - to jsou věci, které mě na našem festivalu baví. Doufám, že nám do budoucna vydrží stejný elán a radost ze společné práce a že budeme mít stále nové nápady, jak pomáhat druhým.”

DOMČA ČERNOHORSKÁ

sociální sítě, merch a fotky


Zdravotní sestra v oboru ortodoncie (rovnátka)

“Vidět plný sál lidí, kteří si přišli poslechnout koncert, nasát vánoční atmosféru a podpořit človíčka, o kterého jde, je úžasné. I když si občas zanadávám, že toho máme hodně, tak to stojí za to. Pokaždé když začne hrát hudba, mám i po 10 letech husí kůži.”

MATĚJ DOLEŽAL

produkce, dekorace


Florista

“K festivalu Hudba pomáhá jsem se dostal přes partu kamarádů z Morašic. Na tomhle projektu mě baví to, že mohu trávit společný čas s kamarády a při tom pomáhat dobré věci. Do budoucna bych si přál, aby si festival udržel svou rodinnou atmosféru.”

JAN KREJSA

print, press, social, fundraiser


Student publicistiky

“Starší generace občas tvrdí, že to jde s námi mladšími z kopce. To si ale nemyslím. Vždy když sleduji mladý tým organizátorů festivalu Hudba Pomáhá, tak vidím ten zápal pro dobrou věc a snahu někomu pomoci. I mě tento zápal nakazil a jsem za to moc rád.”

DAVID LEBEDA

grafika


Student - grafická tvorba, multimédia

“Proč jsem se připojil k festivalu Hudba pomáhá? Motivuje mě především to, že mohu pomáhat druhým a být členem skvělého kolektivu. Líbilo by se mi, kdyby se festival v příštích letech rozšířil i do dalších měst a kdyby se k našemu týmu přidala spousta dalších dobrovolníků.”

MÁJA KLUSOŇOVÁ

kapela - saxofon


Studentka pedagogické fakulty

“Každý koncert Hudby pomáhá je jedinečný a neopakovatelný. Vidět rozzářené oči v hledišti, radost a úsměv na tváři je to, co mě motivuje. Je to ten pocit, kdy si člověk řekne, že přeci jen jsou kolem nás lidi, kterým není život ostatních lhostejný a snaží se tak udělat dobrou věc pro ty, kteří potřebují naši pomoc.”

KUBA TRPKOŠ

grafika


Student SPŠE - programování, hardware

“Letos mám na festivalu Hudba pomáhá premiéru. Spolupráci mi nabídl Karel Telecký a moc se na ni těším. Festivalu přeju do dalších let spoustu úspěchů.”

DOMINIK KALIVODA

video


Student filmové režie

“Hudba pomáhá je benefiční projekt, u kterého mám jistotu, že vím, kam naše úsilí a peníze putují. Do budoucna bych festivalu popřál, aby zůstal stejný a stále plnil svůj cíl a poslání. A samozřejmě také spousty dobrých lidí, kteří budou pomáhat s námi.”

PETR "P.T." ZEHNÁLEK

produkce


Student mykologie

“Koncerty HP jsou skvělé, neboť se díky nim každoročně setkávám se svými kamarády, s nimiž často není v průběhu roku možnost setkat se jinak. Pomáhat potřebným dětem a skvěle se při tom bavit považuji za výtečný způsob trávení času.”

MÍŠA KOPECKÁ

merch


Studentka

“Spolupráci s festivalem Hudba pomáhá beru nejen jako novou příležitost, ale i jako zkušenost pro budoucí studium. Můžu se tak setkat s handicapovanými dětmi a zároveň jim pomoci. Doufám, že se festivalu v budoucnu podaří přitáhnout další návštěvníky a podpoří co nejvíce handicapovaných dětí.”

JAROSLAVA ŠPINAROVÁ

catering, print


Obchodní zástupce/administrativa v HRG

“Festival Hudba Pomáhá je pro mě příjemným obdobím v roce, i když je to někdy dost časově a fyzicky náročné. Hlavně mě těší, že trávím čas s partou mladých a talentovaných lidí, kteří mě berou ne jako paní Špinarovou, ale jako kamarádku/mamku.”

MICHAL KUDLÁČEK

produkce, technika


Student chemie

“K festivalu mě přivedlo společné natáčení dokumentu k oslavě 10. narozenin Hudba pomáhá. Do budoucna bych mu přál, aby se počet lidí v týmu ještě rozrostl a aby byl festival jednoho dne známý po celé republice.”

IVA KUBEŠOVÁ

catering


Referent státní správy

“Do dalších let bych festivalu Hudba pomáhá chtěla popřát především výdrž a spoustu dalších lidí, kteří chtějí přispět na dobrou věc.”

TOMÁŠ VOŽENÍLEK

technika


Vedoucí

“Baví mě, když společně pomáháme lidem, kteří to potřebují víc než my. Přál bych festivalu, aby ho pořád dělali lidi, které to baví, a aby se každý rok podařilo vybrat více peněz pro handicapované děti.”

ADÉLA ŠEBÖKOVÁ

merch


Terapeutka

“Hřeje mě ten pocit, že můžeme pomoci někomu, aniž by si o to žádal. Do budoucna bych festivalu přála, aby se o něm vědělo po celé republice a aby se našla spousta dalších sponzorů, kteří se budou na tomto skvělém projektu podílet.”

DAN KUBEŠ

produkce, print, press


Student - Kybernetika a robotika, software developer

“Je to sice klišé, ale baví mě, že se tolik mladých lidí dokáže spojit pro dobrou věc a že jsou ochotní obětovat poměrně dost energie a času, aby někomu zlepšili těžkou životní situaci. Ten pocit, že děláte něco, co má smysl, je prostě k nezaplacení.”

JANA KAMENÁROVÁ

produkce


Studentka dějin umění

“Festival Hudba pomáhá jsem sledovala již delší dobu a obdivovala jsem práci lidí, kteří se na něm podíleli. Líbil se mi celý koncept festivalu, a proto jsem chtěla také přiložit ruku k dílu. Motivací je mi hlavně myšlenka festivalu - pomoct někomu, kdo to potřebuje. A skrz koncerty? Geniální!”

ILONA TELECKÁ

catering


Referentka

“Hudba pomáhá je moje srdeční záležitost, protože festival mi dal opět smysl života. Díky němu si užívám adventní čas u sporáku, ale zároveň prožívám Štědrý den hned čtyřikrát, a to se všemi, které mám ráda.”

PETR “PEKY” MIKULECKÝ

produkce, technika


Programový referent M-klubu

“Moje začátky působení v Hudbě jsou spjaty s kapelou Mother's Angels. Účinkovali jsme na prvním ročníku a byla to jedinečná akce. Na devátém ročníku jsme se účastnili vánočních koncertů a od té doby jsem v týmu zakotvil v sekci technické produkce. Mám k tomu ještě jeden super úkol, uklidňuji Karla když je to potřeba =D.”

EVA PAKOSTOVÁ

merch


Studentka fakulty chemicko-technologické

“Festivalu Hudba pomáhá přeji, aby stále rozdával štěstí, tak jako doteď. Baví mě na něm naše rodinná atmosféra a to, že trávím čas s lidmi, které mám ráda. A hlavně že při našich setkáních pomáháme dětem, které to v životě mají složitější než my.”

BARČA KOŠŇAROVÁ

print, press, social


Studentka anglické filologie

“Proč jsem se přidala k festivalu Hudba pomáhá? Protože jsem si tak našla skvělou partu přátel, se kterými dělám něco smysluplného. Protože jsem v tom taky našla kousek sebe. A hlavně protože ten pocit, když všechno dobře zvládneme a když někomu opravdu pomůžeme, je k nezaplacení.”

HANA DVOŘÁKOVÁ TOMAŠOVÁ

produkce


Mateřská dovolená

“Festival Hudba pomáhá sleduji v podstatě od začátku, chodím na koncerty a přispívám. Letos jsem se odhodlala zapojit a věnovat také svůj čas. Motivuje mě možnost nezištně pomáhat těm, kteří to potřebují, a také potkávat stále nové lidi.”

JANA DVOŘÁKOVÁ

produkce


Učitelka v mateřské škole

“S festivalem jsem začala spolupracovat kvůli pomoci druhým. Vždycky jsem chtěla dělat něco pro ty, kteří to potřebují. A tento způsob mi přijde nejlepší. Je to skvělý rodinný festival a to je na něm unikátní.”

JOSEF STEHLÍK

technika


Škoda auto Kvasiny

“Loni podpořil festival Hudba pomáhá mou sestru Michalku Mikuleckou. Mě tento projekt moc zaujal a velmi rád jsem se stal jeho součástí. Jsem rád, že mohu pomáhat dětem, které to potřebují.”

MARTIN SEJKORA

kapela - trumpeta


Student elektrotechniky

“Festivalu Hudba pomáhá přeju do budoucna spoustu spokojených diváků a podpořených rodin. Baví mě na něm především práce se super lidmi a to, že společně můžeme někomu pomoci.”

JAKUB TELECKÝ

kapela, technika


Automechanik

“K festivalu Hudba pomáhá jsem se přidal společně s kapelou Parkoviště pro velbloudy. Baví mě muzika, hra na kytary a hlavně to, že při tom dokážeme ještě pomáhat těm, kteří to potřebují.”

PÁJA ŠIKOVÁ

péče o rodinu


Sociální pracovnice v azylovém domě

“Projekt Hudba pomáhá mi osobně dává velký smysl. Líbí se mi jeho potenciál oslovovat lidi kolem nás, aby se podíleli na pomoci těm, kdo ji potřebují. Také seznamuje lidi se sociálními problémy a nakonec všechny spojuje dohromady.”

GABČA ZERZÁNOVÁ

kapela - zpěv


Studentka učitelství společenských věd a zeměpisu

“Velkou motivací je pro mě možnost pomoci rodinám s dětmi, které to nemají v životě jednoduché. Když pak stojíme na pódiu a vidíme šťastné úsměvy, nebo naopak slzy dojetí v očích posluchačů, vím, že to neděláme nadarmo.”

EVČA OBROVÁ

produkce


Recepční

“Na spolupráci s festivalem mě nejvíce baví přátelská atmosféra. Taky se mi líbí každý rok zažívat ten stejný pocit, že i letos vytvoříme lidem okolo nás úsměvy na tvářích a že na světě existuje někdo, kdo vymění tolik volného času za děti, které to v životě nemají úplně jednoduché.”

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com